خرید اشتراک فیلترشکن SSH یا VPN هلوگیت با تحویل آنی

خرید وی پی ان یک ماهه

یک ماهه

خرید وی پی ان سه ماهه

سه ماهه

خرید وی پی ان شش ماهه

شش ماهه

خرید وی پی ان یک ساله

یک ساله

برای خرید اشتراک VPN کافی است از طریق راهنمای زیر یک ووچر پرفکت مانی خریداری کنید و کدهای آن را در فروشگاه وارد کنید و اشتراک خود را دریافت نمائید. هیچ محدودیتی برای خرید ووچر پرفکت مانی از سایر وبسایت ها وجود ندارد و شما می توانید از هر سایتی که مورد اعتمادتان بود ووچر پرفکت مانی تهیه کرده و با وارد کردن آن در فروشگاه اکانت فیلترشکن خود را به صورت آنی دریافت نمایید.

مشکل در پرداخت

در صورتی که خرید فیلتر شکن خود را در هلوگیت انجام دادید و خرید شما تکمیل نشد ابتدا صفحه زیر مطالعه کنید و در صورت حل نشدن مشکل به کارشناسان ما در تلگرام از طریق آیدی @Hologate5 پیام دهید. همچنین می توانید از پنل کاربری خود تیکت ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان به آن پاسخ دهند.

سوالات بیشتر؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده راهنمای استفاده از کانکشن های هلوگیت و همچنین دریافت نرم افزارهای مورد نیاز به ربات تلگرامی ما پیام دهید. در صورتی که پاسخ سوالات خود را در ربات تلگرامی نیافتید به آیدی پشتیبانی ما در تلگرام پیام دهید. پیام های شما در کوتاه ترین زمان از سمت کارشناسان ما پاسخ داده خواهد شد.

سفارشات به صورت آنی تحویل می‌گردد

برای خرید اکانت وی 2 ری ، اکانت V2ray، کانکشن SSH و کانفیگ Injector مراحل زیر را انجام دهید.

آموزش خرید ووچر از سایت کافه ارز

ابتدا وارد سایت کافه ارز به آدرس https://app.cafearz.com/login شده و ثبت نام را انجام دهید، سپس سایر مراحل را طبق ویدیو زیر انجام دهید.

آموزش خرید ووچر از سایت اول پرداخت

ابتدا وارد سایت اول پرداخت به آدرس https://avalpardakht.com شده و ثبت نام را انجام دهید، سپس سایر مراحل را طبق ویدیو زیر انجام دهید.

آموزش خرید ووچر از سایت نوین پرداخت

اتصال بیش از دو کاربر به سرورها باعث افت سرعت و قطع آنها می‌گردد. بنابراین کانکشن خریداری شده خود را به افراد دیگر نداده و در گروه‌ها قرار ندهید

5- شماره ووچر و کدفعالسازی را در فروشگاه ما وارد کنید و بلافاصله اشتراک و راهنمای فعال سازی را دریافت کنید


نظر کاربران
نامق اڪبرے ۰۵:۰۰ ۱۴۰۳/۰۴/۱۶

درودخدابرشماباد، اگرتڪ ڪاربرهم باشد بسیارعالے دست مریزاد

مهدی هاشمی ۰۳:۴۳ ۱۴۰۳/۰۴/۰۴

سلام من تقریبا پنجاه و خودی سال دارم و متاسفانه تزعلم امروز مبایل کم سردرمیارم اماخوشبختانه عاشق یادگرفتن علم روز مبایل هستم لطف کن یک لینک رایگان با آموزش نصف برام بفرست

Mohsen shakouri ۰۷:۵۷ ۱۴۰۲/۱۲/۲۵

راضی هستم.

nasvtyu ۱۴:۴۷ ۱۴۰۲/۰۹/۲۳

تود

ثبت نظر جدید